Son Dakika Haberler

Giysi Toplama Kutusu ile Sıfır Atık Projesine destek

Giysi Toplama Kutusu ile Sıfır Atık Projesine destek
Okunma : 24 views Yorum Yap

Sıfır Atık Projesi kapsamında hayata geçirdiği geri dönüşüm projeleriyle adından söz ettirmeye başlayan Kızıltepe Belediyesi, ilçe genelinde erişimi kolay olan noktalara da Giysi Toplama Kutusu yerleştirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayelerinde başlatılan “Sıfır Atık Projesi” kapsamında ilçenin 50 farklı noktasına Giysi Toplama Kutusu kuruldu.

Hayata geçirilen proje ile Giysi Toplama Kutusu’nda biriken giysi, ayakkabı, tekstil, çanta ve oyuncaklar ayrıştırıldıktan sonra ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak.  Kullanılmayacak düzeyde olan tekstil ürünleri ise geri dönüşüme kazandırılacak.

Proje hakkında açıklama yapan Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, projeye destek verdiklerini belirterek projenin önemli olduğunu vurguladı.

Kaymakam Çam, “Vatandaşlarımızın da buna duyarsız kalmayacağına inanıyorum. Bizler belediye olarak bunu önemsiyoruz. Atık dönüşüm üzerine de yoğun bir şekilde çalışıyoruz, zamanla daha etkin bir noktaya da ulaşacağız” dedi.

Tattoo box a journey through time and ink : from la to provence tattoo box. موارد مصرف کاغذ گلاسه مات و براق از برند اکسپلور. Taxi hall in tirol , taxi 6060 ihr zuverlässiger taxiunternehmen in hall in tirol und in innsbruck.