Son Dakika Haberler

Akdağ, Sigorta Haftasını Kutladı

Akdağ, Sigorta Haftasını Kutladı
Okunma : 33 views Yorum Yap

Sigorta bilinirliğini artırmak amacıyla her yıl Mayıs ayının son haftasında kutladığımız Sigorta Haftası bu yıl 23 – 29 Mayıs tarihlerinde kutlanması üzerine, Akgüven Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yaser Akdağ Sigorta Haftası’nı kutladı.

Akgüven Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yaser Akdağ Sigorta Haftası ile ilgili bir mesaj yayımladı.

Akdağ, mesajında, “Sigortacılık, ülke ekonomisinin sürekliliği ve vatandaşlarımızın kendilerini güvende hissetmesi için kritik bir fonksiyonu üstleniyor. Akgüven Sigorta olarak, tüm paydaşlarımızla sürdürülebilir büyümeyi sağlama ve sigorta farkındalığını yükseltme hedefi için gayret gösteriyoruz.

Sürekli değişen finans koşulları küresel dünyada etkisini her alanda gösterirken en çok Sigortacı ve sigortalı üzerinde ki etkisi kaçınılmaz olmaktadır. Sigortacılığın gelişimi ve sürekliliği açısından rahat çalışma imkânı ve gerekli şartların sağlanması gerekliliğini bilmekteyiz.

Sigorta bilincinin yaygınlaşması ve gelişimi için tüm paydaşlarımızla sürdürülebilir büyümeyi sağlama ve sigorta farkındalığını yükseltme hedefi için tüm kurumların kolektif çalışması gerekliliğinin önem arz ettiği dönemden geçmekteyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, sigorta acenteleri başta olmak üzere, tüm iş âleminin ve sektörde görev yapan tüm paydaş ve çalışanların Sigorta Haftası’nı en içten dileklerimle kutluyorum.” Dedi.

Lozan mübadilleri vakfı korosu’ndan konser. 2023 online app | powered by online app. Doğu türkistan işgalinin 73’üncü yıldönümü nedeniyle ankara’da basın açıklaması.